Achilles Araba Lastiği

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi yoğun şekilde talep çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları itibarı ile büyük bir ciddiyet taşımaktadır. En az tarihsel kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan kuruluşlar içinde yer almakta olan Achilles, zamanımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etkin piyasaya yeni giriş oluşturan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan bir tanesi olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları içinde yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi yönünden imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları arasında en meşhur olanıdır. Bu duruma tesir eden esas faktör elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en çok performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

ekseriyetle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu ucuz fiyatlarına, en fazla performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı sıra epey bir dayanıklı olabilmesi sayesinde elde etmiştir. ayrıca Achilles oto lastik fiyatlarının hesaplı alternatifler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.