BF Goodrich Marka Lastik

şayet bir arazi sürüşü tutkunuysanız veya büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki direkt etkileyecektir. benzeri hallerde BF Goodrich lastikleri doğru tercihler listesinde ilk sıralardaki yeri ile karşınıza çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 vasıta tiplerine özel üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir firma şekilde hizmet vermektedir.

yoğun şekilde geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile maksimum tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük devinim kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, sürat kesme, durma ve dayanıklılık benzeri bölgelerde alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için yoğun şekilde kritik bir etkendir. özellikle off-road, SUV ve 4×4 vasıta tipleri için söz konusu olan bu durumda BF Goodrich farkını açıkça ortaya koymakta ve size gereksinim duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran esas etkin “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak çağımızda başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, tüm hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı benzeri nitelikleri tüm ürünlerine uygulamaktadır. bununla birlikte bu uygulamalar esnasında çeşitli aşamalarda yapılmakta olan testler sayesinde Bf Goodrich’in ürettiği bütün lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunulur.

bilhassa uzun yolculuklarla çok çok karşılaşmakta olan kişiler için ve değişik hava şartlarının söz konusu olduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip bulunduğu geniş ürün ağı konusu için mühim bir ilgi ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler yardımı ile üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılmaktadır ki, her zaman esas prensipleri evvela can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etken de budur şüphesiz.