Goodyear İndirimli Lastik Kampanyası Başlattı!

Arabam.com mobil uygulamasında Garaj kullanıcılarına özel lastikcim.com üzerinde geçerli 200 TL goodyear indirimli lastik kampanyası başlattı.

Arabam.com, mobil uygulamasında Garaj kullanıcılarına özel, 200 TL Goodyear indirimli lastik kampanyası başlattı. Kış lastiği indirimi, lastikcim.com üzerinden yapılacak alışverişler için geçerli olacak.

Garaj hizmeti, Arabam.com üzerinde yer alan, pratik çözümler sunan tek platform altında toplanılan bir oluşumdur.

Otomobil lastikleri için yeni bir kategori dahil eden bu hizmet Lastikçim müşterilerine Goodyear kampanya fırsatı sunmaktadır.

Goodyear İndirimli Lastik Kampanya Koşulları Nelerdir?

Arabam.com & Lastikcim.com iş birliğiyle, sitede araç lastiği kategorisinden 4 adet Kampanyalı Goodyear Lastik alımında geçerli 200TL değerinde hediyeye hak kazanılmaktadır.

Kampanyalı lastik alımı gerçekleştirebilmek için Arabam.com internet sitesinde Garaj kullanıcısı olunması gerekmektedir.

200 TL indirimli lastik kampanyası, sadece 16 jant ve üzeri Goodyear kış lastikleri için geçerlidir. İndirimden yararlanabilmek için arabam / garaj kullanıcısı olunmalıdır.

Goodyear İndirimli Lastik Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

200TL Goodyear İndirimli Lastik kampanyasından faydalanabilmek için, arabam.com uygulamasını mobil cihazınıza indirip Garaj sekmesine giriş yapılması gerekmektedir.

Ardından, Garaj kategorisinde kişiye özel Goodyear indirimli lastik kampanya koduna ulaşılabilir. Erişilen bu kampanya kodu lastikcim.com üzerinde kullanılabilir.

Kampanyalı 2023 Goodyear Kış Lastiği Neden Tercih Edilmeli?

Kampanyalı Goodyear lastikleri, premium bir lastik markası olarak dünya pazarında lider bir yer edinmiştir. Sunulan kalite ile fiyatları arasındaki denge, birçok sürücü tarafından dikkat çekmektedir.

Goodyear kış lastikleri, alt markaları ve geniş ürün segmenti ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Ürünlerinde, konfor ve dayanıklılığı birlikte sunmak için kendine özgü teknolojiler kullanmaktadır.

Bu özellikler dikkate alındığında, Goodyear oto lastikleri diğer rakip markalara göre daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak görülmektedir.

Goodyear İndirimli Lastik Kampanyasında Hangi Ürünler Var?

Goodyear İndirimli Lastik kampanyası içerisinde yer alan markanın kış lastikleri arasından tercihte bulunabilmektedir.

Ekonomik koşullarda sunulan Goodyear kışlık lastik fiyatları değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında yer almakta.

Yüksek performans sunan Goodyear Ultragrip, Ultragrip Performance çeşitleri arasından tercihte bulunarak kampanyaya katılım sağlanabilir.