Goodyear, Kelly Markası Altında İki Yeni Ürününü Tanıttı

Goodyear lastikleri, Kuzey Amerika pazarı için her ikisi de ılıman iklim bölgelerinde yıl boyunca kullanım için tasarlanan ve cazip bir fiyatla alıcılara hitap edecek iki yeni dört mevsim lastiği Kelly Edge Touring A/S ve Kelly Edge Sport desenlerini tanıttı.

Kelly Dört Mevsim Lastikleri Günlük Kullanıma Uygun mu?

Goodyear’ın Kuzey Amerika’daki hafif lastik grubu Pazarlama Direktörü Michiel Cramer, “Sürücülerin günlük yaşamlarındaki ihtiyaçlarına göre tasarlanan dört mevsim lastikleri Kelly Edge Touring A/S ve Kelly Edge Sport lastiklerini pazara sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “İster denge, ister tepki verme veya çeviklik olsun, Kelly’nin yeni lastikleri günlük kullanım için ihtiyacınız olan her şeye sahip.”

Kelly Edge Touring A/S Dört Mevsim Lastiği Özellikleri Nasıl?

Kelly Edge Touring A/S lüks grup bir lastiktir ve çoklu tırnaklara sahip simetrik sırt tasarımı hem kuru ve ıslak asfaltta hem de karda güvenilir çekiş sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kavisli kanallar su ve sulu kar dağılımını hızlandırır, güçlendirilmiş bloklar temas alanını stabilize eder ve lastik ömrünü uzatır, silika bileşeni ise ıslak yüzeylerde tutuşu artırır ve lastikleri daha dayanıklı hale getirir.

Kelly Edge Sport Lastiği Hangi Teknik Özelliklere Sahip?

Kelly Edge Sport ise önceki nesil lastiklere kıyasla ıslak zeminde yol tutuşu ve frenleme performansını artıran bir bileşikten üretilmiştir ve asimetrik deseni hem her türlü hava koşulunda yüksek yol tutuşu hem de gürültüyü azaltmanın yanı sıra lastik ömrünü uzatmak için optimize edilmiştir. Lastikler 185/65 R15 ila 255/50 R20 ebatlarında mevcuttur ve 105.000 km garantilidir.