İspanyol Polis Filosu İçin Nexen Lastikleri Seçildi

İspanya İçişleri Bakanlığı ulusal polis filosunun lastiklerine ilişkin önemli bir karar aldı. Polis araçları için lastik ve bakım hizmetleri sağlamak üzere saygın bir lastik tedarikçisi olan Grupo Soledad seçildi. Bu seçim sonucunda; küresel varlığı, yenilikçi teknolojisi ve otomotiv sektöründeki etkileyici geçmişiyle bilinen Nexen lastikleri tercih edileceği anlamına geliyor.

Nexen Lastikleri Geçmişten Bugüne Nasıl Deneyime Sahip?

Nexen lastikleri, 80 yılı aşkın deneyime sahip bir lastik üreticisi olarak dünya çapında lider lastik şirketlerinden biri olarak ün kazanmıştır. Tam 150’den fazla ülkede güçlü bir varlığa sahip olan Nexen lastikleri, verimliliği ve güvenliği ön planda tutan yüksek performanslı lastik serileri ile tanınmaktadır. Şirketin inovasyona olan bağlılığı ve büyük otomobil üreticileriyle yaptığı iş birlikleri, onu dünya çapındaki sürücüler arasında güvenilir bir tercih haline getirmiştir.

Tedarikçi Soledad ve Nexen Lastikleri Ortaklığının Geçmişi Nasıl?

Grupo Soledad ve Nexen arasındaki ortaklık, 2023 yılında 30. yıldönümünü kutlayarak güçlü ve uzun ortaklığını gözler önüne serdi. Nexen’in lastik geliştirme konusundaki kararlılığı, Güney Kore, Çin ve Çek Cumhuriyeti’nde bulunan ve dünyanın en gelişmiş lastik tesislerinden biri olarak kabul edilen son teknoloji üretim tesisleriyle örneklendirilmektedir. Almanya ve ABD’deki bilimsel ve teknik merkezler de Nexen’in lastik inovasyonu çabalarını desteklemektedir. Bu kalıcı iş birliği, Grupo Soledad’ın sunduğu kaliteli hizmeti ve Nexen lastiklerinin üstün performansını gözler önüne sermektedir; İspanya Ulusal Polisi’nin araçlarını Nexen lastikleri serilerileriyle donatma kararında bu faktörler önemli bir rol oynamıştır.