ZC Rubber, M-Hero 917 Elektrikli Araç Orijinal Ekipmanı Sağlıyor

Çinli lastik üreticisi ZC Rubber lastik üreticisi, 2023 Şangay Motor Show’da lansmanı yapılan arazi tipi elektrikli SUV Dongfeng Mengshi M-Hero 917 için CHAOYANG Arisun 1 A/T lastiklerini tedarik etti. Arisun 1 A/T lastiği, SUV’lar, crossover’lar ve hafif kamyonlar için hem arazi hem de yol koşullarında dayanıklı sürüş sağlamak üzere tasarlanmış CHAOYANG lastik serisinin en yeni üyesidir.

Chaoyang Arisun 1 A/T Lastik Deseninin Özellikleri Nasıl?

Arisun 1 A/T lastikleri, zorlu ve aşındırıcı koşullara karşı koruma sağlamak için güçlendirilmiş bir omuz ve kesilmeye ve delinmeye karşı dayanıklı bir bileşik ile tasarlanmıştır. Lastikler, çeşitli yol yüzeylerinde gelişmiş kavrama ve yol tutuşu sağlamak için agresif 12,55 mm sırt bloğu tasarımına ve 3D kademeli ısırma kenarlarına sahiptir. Pürüzlü omuz blokları, çamurun lastik sırtında birikmesini önlemek için kendi kendini temizleyen bir tasarımla çamurlu yol yüzeylerinde ek çekiş ve kavrama sunar. Lastik kanallarında taş birikimini azaltmak için üçgen bir taş itici de dahildir.

ZC Rubber Elektrikli Araç Lastiği Sektöründe Nerede?

CHAOYANG Arisun 1 A/T lastiklerinin Dongfeng Mengshi M-Hero 917’ye takılması, ZC Rubber için elektrikli araç sektöründe önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Çin’in en büyük lastik üreticisi olan ZC Rubber, son kullanıcılar için mükemmel ürünler ve optimize edilmiş çözümler sunmaya kendini adamıştır. Şirket, lastik performansını iyileştirmek ve dünya çapındaki tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikler yapmaya devam etmeyi amaçlamaktadır.

ZC Rubber Hakkında

ZC Rubber lastik üreticisi, binek araç lastikleri, kamyon ve otobüs lastikleri, arazi lastikleri, endüstriyel lastikler, tarım lastikleri, bisiklet lastikleri, motosiklet lastikleri ve ATV lastikleri dahil olmak üzere tüm lastik yelpazesini dünya çapında 200’den fazla ülkeye pazarlamakta ve dağıtmaktadır. Şirketin farklı pazar segmentlerine hitap eden Westlake, Goodride, Chaoyang, Arısun, Trazano ve Yartu olmak üzere altı lastik markası bulunmaktadır.