BMW R 1250 GS ve GS Adventure için Continental Motosiklet Lastikleri Seçildi

Continental, 2021’de BMW Motorrad için orijinal ekipman tedarikçisi olacak. 2021 model BMW R 1250 GS ve GS Adventure, Continenal TKC 80 lastikleri ile donatılacak. İlk versiyonu Alman lastik devi tarafından 1985 yılında tanıtılan bu Continental motosiklet lastiği, hâla sürücülerin favorisi olmaya devam ediyor.

Continental TKC 80 Farklı Zemin Koşullarında Kullanılabiliyor

Continenal TKC 80, mevcut şasi özelliklerine uyarlanmış teknolojisi sayesinde macerasever sürücüler için bir numaralı yol / arazi lastiği olarak tercih ediliyor. Lastik, özel bloklu desen tasarımı ile üstün manevra kabiliyeti sergiliyor. Çok yönlü kullanıma uygun bir motosiklet lastiği olan Continental TKC 80, hem şehir içinde hem çamurlu zeminlerde kullanılabiliyor.

Continental TKC 80 Kaygan Zeminlerde Güvenlik Sağlıyor

Uzun mesafeli sürüşlerde ve birçok testte kendini kanıtlayan Continental TKC 80, özel desen tasarımı ile çamurun dişler arasında birikmesinin önüne geçiyor ve suyu en iyi şekilde tahliye edebiliyor. Continental TKC 80, yumuşak ve kaygan zeminler üzerinde dahi dengeli şekilde ilerleyebilmeyi sağlıyor. Yüksek kilometre ömrü ve üstün manevra kabiliyeti ile öne çıkan lastik; BMW R 1200 GS Adventure, BMW F 800 GS Adventure, KTM 1090 Adventure R, KTM 1290 Adventure R ve Husqvarna 701 Enduro gibi farklı birçok araçta da orijinal ekipman olarak kullanılıyor.

Continental TKC 80 BMW Motosikletlerin Performansını Destekliyor

Yeni BMW R 1250 GS Adventure; zorlu zemin koşulları ve en zorlu rotalarda kullanılmak üzere geliştirildi. Aynı zamanda konfor standartları da önemli ölçüde arttırıldı. Gelişmiş sürüş modlarına sahip yeni R 1250 GS Adventure, sürücü destek sistemleri gibi gelişmiş teknolojilerle de donatılmış durumda. Uzun mesafelerde kullanım için uygun olan aracın bu performansı, Continental TKC 80 tarafından destekleniyor. Uzun ömürlü motosiklet lastiği, aynı zamanda zorlu arazi koşullarının üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Aynı şekilde çok yönlü olan ve 7 farklı sürüş moduyla sunulan BMW R 1250 GS de hem asfalt hem taşlı yollarda yüksek performans sergiliyor. Orijinal ekipman Continental motosiklet lastiği, bu araçların yüksek yol tutuşu ve manevra kabiliyeti özelliklerinin yola tam olarak yansıtılmasını sağlıyor.