Kumho Crugen HP71 Lastikler Nissan’ın da Tercihi

2021 Nissan Pathfinder modeli için orijinal ekipman (OE) olarak Kumho Crugen HP71 lastikler tercih ediliyor. Yeni Nissan SUV modeli, fabrikadan 255/60R18 ebadındaki Kumho 4 lastik ile çıkıyor.

Kumho Crugen HP71 Etkili Manevra Kabiliyeti Sunuyor

Kumho Crugen serisi, kentlerde SUV araçların yaygınlaşmasına paralel olarak geliştirildi. Kumho Crugen HP71, yenilikçi teknolojileri ile Nissan SUV aracın performansının yola en iyi şekilde iletilmesine yardımcı oluyor. Kumho 4 mevsim lastik, güçlü merkez ve omuz blokları ile aracın direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vermesini sağlıyor. Nissan Pathfinder için viraj performansı optimize ediliyor.

Kumho Crugen HP71 Islak Zemin Performansı Nasıl?

Kumho Crugen HP71 deseninin sırt blokları üzerinde tam derinlikte kılcallar yer alıyor. Kılcallar ile birlikte oluklar ve geniş kanallar, tahliye gücünü optimize ediyor. Kumho 4 mevsim lastik, böylece yağışlı hava koşullarında yüksek çekiş gücü sunuyor. Aynı zamanda suda kızaklama riskini düşürüyor. Bu yenilikçi ürün, bu sayede Nissan Pathfinder için ideal performans sağlıyor. Lastik yanağında aynı zamanda karlı ve çamurlu zeminlerde güvenli performans sağladığını gösteren M+S (Mud and Snow) işaretlemesi yer alıyor. Kumho SUV lastiği, hafif karla kaplı zeminlerde de kullanılabiliyor.

En Uygun Kumho 4 Mevsim Lastik Fiyatları

Yüksek fiyat performans lastik seçeneklerinden Kumho Crugen HP71, “Variable Pitch Teknolojisi” sayesinde sürüş sırasında gürültüyü azaltarak yüksek konfor sağlıyor. Lastik, aynı zamanda hologram tekniğiyle geliştirilmiş şık görünümlü yanaklara sahip. Orijinal ekipman anlaşması, Kuzey Amerika pazarına yönelik üretilen Nissan Pathfinder araçlar için geçerli. Nissan için sunulan Kumho Crugen HP71 lastikler ise Kumho’nun Georgia’daki ana üretim tesisinde üretiliyor. Nissan SUV araç için alınan homologasyonun yanı sıra; Kumho, global çapta çok sayıda otomobil üreticisi ile anlaşmalarını genişletmeye devam ediyor. Audi, BMW, Jeep, Mercedes-Benz, Renault, SEAT, Skoda ve Volkswagen, Hyundai, Kia; bunlar arasında yer alıyor. Crugen serisine ait Kumho 4 mevsim lastik, markanın gelişen küresel orijinal ekipman ürün yelpazesinin yeni üyesi. Kumho Crugen HP71, sadece otomobil üreticileri için değil sürücülerin satın alabilmesi için de sunuluyor. Ülkemizde de satışta olan ürün, en uygun Kumho 4 mevsim lastik fiyatları ile online platformlar üzerinden satın alınabiliyor.