Maxxis Lastikleri T Razr ile Ödül Kazandı

Maxxis Lastikleri , uluslararası A’Design Award & Competition’da Maxxis T Razr binek araç lastiğinin “Silver” ödülünü kazandığını duyurdu. A’ Design , Silver ödüllerinin yüksek tasarım değeri, işlevsellik, yüksek performans ve güvenilirlik sağlayarak; kullanım kolaylığı ve üst düzey tasarım sunan ürünlere verildiğini söylüyor.

Maxxis Lastikleri Geleceğin Teknolojilerini Kullanıyor

Otomotiv endüstrisinin geleceği; elektrikli araçlar, akıllı güvenlik sistemleri ve sürüş sırasında yaratılan enerjinin tasarrufuna ve yeniden dağıtılmasına odaklanıyor. Maxxis T Razr lastik ve jant sistemi, fütüristik tasarımı ve otomotiv endüstrisinin gelişen peyzajındaki yeri nedeniyle 2020 A’Design Ödülü’ne layık görüldü. Maxxis Lastikleri , bu tasarım ile yalnızca beklenmedik yol koşullarıyla başa çıkmak için ekstra kontrol sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda hızlanma, yavaşlama, frenleme ve viraj alma sırasında daha iyi manevra kabiliyetini garanti eden çekiş gücünü arttırıyor.

Maxxis Lastikleri İleri Teknoloji Sunuyor

Maxxis Lastikleri tarafından sunulan ve sürüş koşullarını aktif olarak tespit etmek için tasarlanan ürün, temas alanını dönüştürmek için aktif sinyaller sağlıyor. Elektromanyetik teknolojiye sahip olan Maxxis T Razr ,en-boy oranını aracın hızlanma, viraj alma ve frenleme hareketlerine bağlı olarak ayarlıyor. Jant üzerindeki fanlar, geleceğin araçlarının ihtiyaç duyacağı performansı sağlamak için fren disklerini soğutmak ve tekerleğin hava direncini ayarlamak için açılıyor.

Maxxis T Razr A’Design Tarafından Neden Ödüllendirdi?

Her yıl milyonlarca ürün ve tasarımın piyasaya sürüldüğü bir dünyada  A’Design ödülü, en iyi tasarımları ve iyi tasarlanmış ürünleri gün yüzüne çıkarma isteği ile ortaya çıktı. Maxxis T Razr gibi ödüllü ürünler ve tasarımlar, İtalya’daki A ‘Design Ödülü Gala Gecesi ve Sergisi aracılığıyla uluslararası alanda vurgulanıyor ve dünyadaki tüm ilgili basın mensuplarına iletiliyor. Tasarım, mühendislik ve sunum gibi kriterlere göre değerlendirilen Maxxis Lastikleri gibi firmalar; akademisyenler, endüstri uzmanları, tasarımcılar ve gazetecileri içeren bir ekip tarafından belirleniyor.