Toyo NanoEnergy M171

Toyo NanoEnergy M171 Kamyon Lastiği Tanıtıldı

Yeni Toyo kamyon lastiği deseni, ABD’de tanıtıldı. Toyo NanoEnergy M171 , kamyonların tüm akslarında kullanılabiliyor. M Line ticari lastik serisinin yeni üyesi olan lastik, “Nano Balance Teknolojisi” ile geliştirilmiş lastik bileşiği sayesinde yüksek yakıt verimliliği, yüksek kilometre ömrü ve üstün stabilite sağlıyor.

Toyo NanoEnergy M17 Uzun Ömür Sunuyor

Toyo NanoEnergy M171 , Toyo’nun E-balance teknolojisi ile geliştirilmiş tasarıma sahip. Yeni Toyo kamyon lastiği , topuk bölgesinin ve karkas içerisindeki kuşakların azaltılmış gerginliği ile ağır yükler altında daha fazla denge ve uzun ömürlülük sunuyor. Aynı zamanda; yüksek sırt genişliği ve özel desen tasarımı sayesinde basıncın temas yüzeyinde eşit dağılmasını sağlıyor. Toyo NanoEnergy M17, bu sayede düzensiz aşınmaya karşı direnç sağlayarak daha yüksek kilometre ömrü sunuyor.

Toyo NanoEnergy M17 Filoların İhtiyaçlarını Karşılıyor

Toyo Lastikleri ABD’nin ticari lastik satışı direktörü Dave Johnston: “Günümüzün süper bölgesel filoları, uzun mesafe yolculukları veya bölgesel yolculuklar için geliştirilen geleneksel lastiklerden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. Süper bölgesel segment için iki yeni Toyo kamyon lastiği sunuyoruz: Tüm akslarda kullanılabilen Toyo NanoEnergy M171 ve NanoEnergy M671 çeker lastiği. Toyo Lastikleri, filoların güncel ihtiyaçları için lastik geliştirmeye ve pazara sunmaya devam ediyor.

Toyo Lastikleri Nerede Üretiliyor?

1966 kurulmuş olan Toyo Lastikleri, dünyanın dört bir yanında; 70 yıldır yenilik, yüksek performans sunuyor. Hafif ticari araçlar, kamyonlar, SUV’ler, yüksek performanslı otomobiller ve lüks araçlar dâhil olmak üzere hemen hemen her marka ve model için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor. ABD ve Avrupa’da da fabrikaları bulunan Toyo Lastikleri, Türkiye’de AKO Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Toyo NanoEnergy M171 ; 11R22.5 14/G, 11R22.5 16/H, 295/75R22.5 14/G ve 295/75R22.5 16/H ebatlarında sunuluyor.